معماری
خانه / فعالیتونه / نشست با مسؤولان اتحادیه پوهنتون های خصوصی کشور!
نشست با اتحادیه پوهنتون های خصوصی

نشست با مسؤولان اتحادیه پوهنتون های خصوصی کشور!

هیأتی از کمیسیون اجرایی انجمن نویسندگان و ژورنالستان گهیځ ضمن دیدار با اعضای هیأت رهبری اتحادیه عمومی پوهنتون هاو موسسات تحصیلات عالی خصوصی افغانستان، روی همکاری های دو جانبه بین دو ارگان صحبت نموده و به تفاهم رسیدند.
ضمن این دیدار که به تاریخ ۱۸ ثور سال روان در دفتر مرکزی اتحادیه مذکور صورت گرفت استاد عبدالله عبدالبر رئیس اجرایی این اتحادیه در صحبت با سردار محمد دیندار خیل، رئیس انجمن گهیځ و تیم همراه آن، از فعالیت های انجمن تقدیر نموده و آن را در راستای تجمع ژورنالیستان و نویسندگان متعهد افغانستان،گام ارزنده و مفید دانست.
همچنان احمدضیاء رحیمزی مسوول ارتباطات انجمن گهیځ و حمیدالله امیری عضو کمیسیون اجرایی انجمن، به نمایندگی از کمیسیون اجرایی این انجمن از پذیرایی گرم هیأت رهبری اتحادیه قدر دانی نموده و روی ایجاد هماهنگی و همکاری در ساحات مختلف فعالیت ها، صحبت نمودند.
در پایان استاد عبدالله عبدالبر به نمایندگی از هیأت رهبری اتحادیه پوهنتون ها و موسسات تحصیلات عالی خصوصی از هر نوع همکاری ممکنه این اتحادیه و پوهنتون های عضو این اتحادیه با انجمن گهیځ اطمینان داد و آن را گام موثری در راستای آموزش و پرورش ابنای وطن دانست.
ضمن این ملاقات دومین شماره گاهنامه گهیځ که یک رسانه تخصصی و مسلکی است، به نمایندگی از هیأت رهبری اتحادیه به محترم استاد عبدالله عبدالبر تقدیم گردید که با اظهار سپاس پذیرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس